logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 11:13




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Окт 2020, 09:58       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
hitman47 написа:
Бръмчи ми една муха в главата за Коледна пушкаджийница с карабини , ама още не се знае .... и ако не ни заключат ......
Нещо като 20-ти или 28 декември .... :armed:

]АМИ, ДА! ЧУДЕСНА ИДЕЯ! ]
А дано да се реализира, защото състезанията ,,Rifle", за тази година определено не ни достигат... Пандемията наложи промяна и частично провали спортно-състезателните мероприятия от ДСК на ,,БФДС" за 2020г.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Ное 2020, 10:32       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Online

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
mihi написа:
Платените такси ще бъдат възстановени по банковите сметки на изпращачите им.

Моля организаторът да ни информира, в какъв срок да очакваме възстановяване на платените суми. Благодаря!

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Ное 2020, 18:40       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 30 Сеп 2009, 22:25
Мнения: 1759
Местоположение: Бургас
+1


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
За да хванеш луд прати луд да го хване

Пеньо Тонев СК "РОНИН"

Yippee-Ki-Yay mother fucker!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2020, 12:24       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Добре би било организаторите на отмененото състезание да укажат, как ще се процедира с преведените от състезателите суми за такса за участие.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2020, 18:29       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Online

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Надявам се организаторът да е жив и здрав и скоро да влезе тук. Ако все пак има уважителни причини, ще проявим разбиране. Иначе е малко некоректно такова отношение към хората, които са се записали и платили в обявените от него срокове.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2020, 20:58       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
mihi написа:
Със съжаление съобщавам, че поради усложняване на епидемиологичната обстановка в Разград, състезанието се отменя

Платените такси ще бъдат възстановени по банковите сметки на изпращачите им.

Ако някой е внесъл таксата си с вносна бележка директно по банковата сметка на СК ДРЪЗКИ, моля да уточни на контактния мейл или по телефона с д-р Ботровлиев начина на възстановяване на сумата.

:x :x :x


КАКВО ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ЯСНО ???

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 06 Ное 2020, 21:05       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Online

Регистриран на: 25 Фев 2015, 13:38
Мнения: 413
Краси, въпросът не е към теб, а към организатора г-н Ботровлиев. Айде малко да спрем с назидателния тон. След като е анонсирано, че ще се възстановят суми, аз питам в какъв срок. КОЕ НЕ Е ЯСНО?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Антон Шукеров
СК "Арес" Пловдив
ВСК "Десант 68"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Ное 2020, 09:54       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2006, 16:27
Мнения: 3912
Last Man Standing написа:
Краси, въпросът не е към теб, а към организатора г-н Ботровлиев. Айде малко да спрем с назидателния тон. След като е анонсирано, че ще се възстановят суми, аз питам в какъв срок. КОЕ НЕ Е ЯСНО?!


Sent from my iPhone using Tapatalk


:?

Сложна епидемиологична обстановка=карантина=мин 14 дни

Доктора има малко по сериозни ангажименти от това да виси по форумите

Ако някой е закъсал до 60-те лв., нека ми пише на лично с банковата си сметка

НЕ СЪМ СИ И ПОМИСЛЯЛ ДА СЪМ НАЗИДАТЕЛЕН, НО МАЛКО ТОЛЕРАНТНОСТ НЕ Е ИЗЛИШНА

_________________
Краси Михтиев
ETAR IPSC
GP Excalibur, Armsan RS-S1, SLR-94


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 07 Ное 2020, 11:00       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2015, 12:08
Мнения: 62
Местоположение: Разград
Здравейте,
Снощи ми звънна Михи и днес, при първа възможност влизам във форума за да дам пояснения за ситуацията около мен и да обясня как ще се процедира с таксите от състезанието.
Заформи се сложна и неприятна ситуация свързана със COVID-a. За съжаление имам много болни служители и то на възлови позиции - търг.директор, счетоводители, мат.отг.лица. В момента работим в невъзможни условия. Хубавото е, че са сравнително леко болни и очаквам от края на другата седмица да почнат да се връщат на работа.
За съжаление без счетоводители не мога да направя нищо по въпроса с таксите. Най-рано, да сме живи и здрави, това ще се случи след 12-13 ноември.
Съжалявам за безпорядъка и затрудненията, които това е причинило на всички.

Пазете си и бъдете живи и здрави!

_________________
Методи Ботровлиев
СК Дръзки

https://www.facebook.com/SCB-%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%94%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8-494005990765259/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Ное 2020, 11:48       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
scb1 написа:
Здравейте,
Снощи ми звънна Михи и днес, при първа възможност влизам във форума за да дам пояснения за ситуацията около мен и да обясня как ще се процедира с таксите от състезанието.
Заформи се сложна и неприятна ситуация свързана със COVID-a. За съжаление имам много болни служители и то на възлови позиции - търг.директор, счетоводители, мат.отг.лица. В момента работим в невъзможни условия. Хубавото е, че са сравнително леко болни и очаквам от края на другата седмица да почнат да се връщат на работа.
За съжаление без счетоводители не мога да направя нищо по въпроса с таксите. Най-рано, да сме живи и здрави, това ще се случи след 12-13 ноември.
Съжалявам за безпорядъка и затрудненията, които това е причинило на всички.

Пазете си и бъдете живи и здрави!


Желая бързо оздравяване господин Ботровлиев.
По отношение на платената такса, за себе си, аз Ви предлагам, да не ми се възстановява внесената по сметка на СК "Дръзки" сума от 60 лева, а просто да бъде прехвърлена за друго състезание, което неминуемо Клуб "Дръзки" ще проведе през 2021г. от Държавния Спортен календар на "Българска федерация по динамична стрелба".
Този вариант мисля, че е добър.
Поздрави!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 08 Ное 2020, 13:17       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2015, 12:08
Мнения: 62
Местоположение: Разград
andrei p226 R написа:
scb1 написа:
Здравейте,
Снощи ми звънна Михи и днес, при първа възможност влизам във форума за да дам пояснения за ситуацията около мен и да обясня как ще се процедира с таксите от състезанието.
Заформи се сложна и неприятна ситуация свързана със COVID-a. За съжаление имам много болни служители и то на възлови позиции - търг.директор, счетоводители, мат.отг.лица. В момента работим в невъзможни условия. Хубавото е, че са сравнително леко болни и очаквам от края на другата седмица да почнат да се връщат на работа.
За съжаление без счетоводители не мога да направя нищо по въпроса с таксите. Най-рано, да сме живи и здрави, това ще се случи след 12-13 ноември.
Съжалявам за безпорядъка и затрудненията, които това е причинило на всички.

Пазете си и бъдете живи и здрави!


Желая бързо оздравяване господин Ботровлиев.
По отношение на платената такса, за себе си, аз Ви предлагам, да не ми се възстановява внесената по сметка на СК "Дръзки" сума от 60 лева, а просто да бъде прехвърлена за друго състезание, което неминуемо Клуб "Дръзки" ще проведе през 2021г. от Държавния Спортен календар на "Българска федерация по динамична стрелба".
Този вариант мисля, че е добър.
Поздрави!


Благодаря за пожеланията.
Искам да отбележа, че Слава Богу, не съм болен и се моля да не се случва. На мен и на никого.
Просто имам много болни служители, което ме поставя в трудна ситуация.
Няма проблем да постъпя с таксите според желанието на всеки. Но може би ще е по-добре да се преведат по сметките обратно.
Нека да ми се върнат счетоводителките и ще действам.

Още веднъж - Бъдете живи и здрави!

_________________
Методи Ботровлиев
СК Дръзки

https://www.facebook.com/SCB-%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%94%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8-494005990765259/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Ное 2020, 10:43       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
Бъдете здрави, Методи. Това е най-важното. Аз също предпочитам таксата да я задържиш за следващо участие (или евентуално срещу тайната рецепта за кюфтетата) :)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Ное 2020, 11:48       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Автоматчик
Автоматчик
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2015, 12:08
Мнения: 62
Местоположение: Разград
rdgeorgiev написа:
Бъдете здрави, Методи. Това е най-важното. Аз също предпочитам таксата да я задържиш за следващо участие (или евентуално срещу тайната рецепта за кюфтетата) :)


Всички да сме живи и здрави! Всичко ще е наред, убеден съм!
А тайната на кюфтенцата - трябва сами да я разгадаете/ става с редовно хапване тук, на място/. :-) :-) :-)

_________________
Методи Ботровлиев
СК Дръзки

https://www.facebook.com/SCB-%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-%D0%94%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%BA%D0%B8-494005990765259/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Ное 2020, 14:26       Заглавие:  Re: MAD FOREST Rifle II - 01.11.2020
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Сеп 2006, 21:39
Мнения: 4043
Местоположение: Shooting range Proshooter
scb1 написа:
А тайната на кюфтенцата - трябва сами да я разгадаете/ става с редовно хапване тук, на място/. :-) :-)

Точно така, и аз моята тайна не си я давам! :D :D :D :D
Живи и здрави всички!

_________________
one shot, one kill!!!
Double shots, double A :)

Произвеждам гилзи от цели патрони, с цел оформяне на дупки в неупотребявани мишени
Методи Марков
ipsc-ronin.com


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer