logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Дата и час: 21 Сеп 2017, 08:59

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Апр 2010, 22:30       Заглавие:  

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Малко Up на темата. Мислите ли че при бюджет от 150-180 лв. човек може да се сдобие със слънчеви очила с корекция в моя случай с астигматизъм. Говорим за очила по поръчка при условие че имам рецепта за очилата ми нормалните. Нямам претенции да са покриват стандарти за удароустойчивст но ще се ползват при стрелба (просто не стрелям толкова активно)

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Сподели темата във Facebook

Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Апр 2010, 07:20       Заглавие:  

Снайперист
Снайперист
Аватар

приятелю ако искаш и имаш финансова възможност пиши на лични или във темата да ти дам телефон на клиника в турция за операция на очите.нищо общо нямат с тукащните.операцията на двете очи излиза към 1000 лв

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Апр 2010, 12:31       Заглавие:  

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Eх като се почне така колко са велики другите...а ти чу ли за това Щурмувак прочетели или сам си късоглед?

Е да кажа аз от личен опит...дясното око ми беше 1,5 диоптъра, с очила си е екстра лявото 3,5 и як астигматизъм...за който е наясно това значи свалиш ли очилата си сляп с лявото...

Наскоро се оперирах във Вижън /клиниката е близо до Пирогов/ http://www.lazervision.eu/index.php?m=527

д-р Пешева... Господ здраве да и дава! А и е мацка хубавица... та интервенцията е с ексимерния лазер “Швинд-Амарис” който е поне с едно поколение по-нов от турския WaveLight Allegretto Wave Eye-Q Wavefront Optimized в клиниката EyeStar в Истанбул... проверил съм прецизно нещата... 800 евро е у нас в Турция е 500 евро на око ... а после за прегледи ала бала идва кон на магаре.

По метода LASIK оперират и там и у нас, но турския лазар е малко по-бавен...не че е проблем, но горе е видно, като ти отпорат част от окото добре е интервенцията да е под 20сек иначе съхне и това онова ми обясниха...

Малко изглежда кофти така на видеото, но става за 1 мин и сега виждам, като орел ...

Единствено притеснителното е, като пуснат лазара ми замириса на изгорял белтък...мани...и виждаш бяла пелена само ...викам си ако остана така ше се застрелям веднага! Но няма проблеми никави...това е най-модерния метод.

Препоръчвам го на всеки!!! Е аз разбира се пак нося очила, но с рефлексни стъкла за фаца :happy: за защита от компове, стрелба рязане с флекс...и т.н. иначе не...

Изобщо при съвременната медицина да носиш или да не носиш очила е личен избор и козметичен въпрос...

И да завърша с турците...имат и мноого добра неврохирургия...прочетеш ли им рекламите как американските пилоти се оперирали там...ала-бала палиш колата и си там....миналия февруари бях в Истанбул...оперираха майката на един приятел нещо имаше в главата...иначе учтиви прилежни супер са...е жената умря след 2 месеца изнасяхме й година скоро...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2010, 08:17       Заглавие:  

Снайперист
Снайперист
Аватар

не съм го чел посеидоне.брат ми,3 колеги и 4 приятели си направиха там.аз имам ли нужда тука няма да стъпя.и не става дума за клиника а за определен доктор.а и наистина предлагат операция-пилотска.цената е една и съща само че на пилотската ти отлепят ретината и после не се разбира че ти е правена операция.цената е една и съща.доктора е 6 месеца в турция и 6 в германия и сащ.не правя реклама.просто реших че ако някои има нужда мога да помогна.очи са все пак.все ми е тая кои къде ще ходи да се оперира

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2010, 09:48       Заглавие:  

Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар

Ок Щурмувак щом е става дума за калпав лекар ок... аз казвам лично през какво преминах...очи са наистина, който има дефект в очите знае какво е. Ето я и клиниката за която говориш http://www.eyestar.bg/eyestarlasik.html може и там нека всеки проучи да се поинтересува ...доволен съм от Вижън, а и не е толкова просто лягаш и проглеждаш...тц...не в САЩ /те са водещи в това отношение разбира се/ ами и на Марс да ходи човек има особености ако си по-дърт след 45г корекцията става идеално за надалеч виждаш, но за на близо веднага слагаш очила...при някои де...има си рискове...

...мноого хора никога няма да се подложат на това...носят си очила и това е ама това са протези, мани...едно е да носиш очила защитни, слънчеви когато си искаш ...друго е , като се събудиш и веднага да ги наденеш...

Просто човек трябва да посети такава клиника да поговори със специалисти и сам да реши... дано сме полезни с този дебат...

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Апр 2010, 10:29       Заглавие:  

Снайперист
Снайперист
Аватар

не е това клиниката.не става въпрос за клиника а за отделен лекар които е в различни клиники

Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2