logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 24 Апр 2024, 14:18




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 05 Ное 2018, 21:47       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Мар 2007, 08:35
Мнения: 3286
delf написа:
Аре бе Цонев, хората се пукнаха да ти честитят а ти не си пуснал и една снимка!
И аз не съм го виждал това чудо на техниката!

Ванка след онзи гаф немогабда седя дълго прав. Дори в Неделята се чудух дали да ти звъня , че ми трябваше тестови стрелец.

_________________
Цоньо Цонев
„Si vis pacem, para bellum“

http://www.youtube.com/watch?v=nSpfTS7XgQE;
http://www.youtube.com/watch?v=SowDFRecR5g;
http://www.youtube.com/user/SLR95LHMB#p/f/2/1sd4XTqK9vM


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 13:56       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Малко снимки ...
Нататък ще покажем какво може.


Прикачени файлове:
IMG-edfd54091328e8ef2fecccdb7aefd022-V.jpg
IMG-edfd54091328e8ef2fecccdb7aefd022-V.jpg [ 84.54 KiB | Прегледано 4596 пъти ]

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 17:52       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1297
Че отката в автоматика се чуства комфортно, съм го чувал и от други хора.

Мен например ми е все едно, но има един чллен на клуба, който не може да толерира отката на .308 в болтова пушка. След само 20 патрона рамото го боли, а и като развиеш инстинлтивното свиване точността отива на кино. Същият човек обаче комфортно си стреля пълноразмерният боеприпас от автоматично пушкало.

Явно пружината на буталото(или на буфера при арките) намалява значително скоростта на отката. Силата ще е същата, но като обере скоростта усещането е приемливо.

На мен също пушката ми е симпатична. Прибрана седи някак си. Докато братчет и FN-SCAR-H на мен лично не ми допада. Много е красив на картинка, но на живо е огромен. Все едно си помъкнал вратата на плевнята баси...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 19:16       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Amazon написа:
Че отката в автоматика се чуства комфортно, съм го чувал и от други хора.

Мен например ми е все едно, но има един чллен на клуба, който не може да толерира отката на .308 в болтова пушка. След само 20 патрона рамото го боли, а и като развиеш инстинлтивното свиване точността отива на кино. Същият човек обаче комфортно си стреля пълноразмерният боеприпас от автоматично пушкало.

Явно пружината на буталото(или на буфера при арките) намалява значително скоростта на отката. Силата ще е същата, но като обере скоростта усещането е приемливо.

На мен също пушката ми е симпатична. Прибрана седи някак си. Докато братчет и FN-SCAR-H на мен лично не ми допада. Много е красив на картинка, но на живо е огромен. Все едно си помъкнал вратата на плевнята баси...

Не е така.
Оръжието има вграден буфер за отката и няма проблем.
Оръжието наистина е тежко.
Спусъка при моя ебоколо 800 грама.... Много еприятен и мек

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 21:37       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Цоньо ама ти си верно странен...2 години я ползваш тази пушка и едно ревю не си пуснал тука...предимства-недостъчци и прочие.
Оръжието е рядко сравнително /аз не съм пипал на живо такова/ и защо да мецаме на инглиш или руски...още повече в тази тема никой няма да пише улавщини и майтапи...
ето интересно е на руски обслужването не е проста работа...фиксатор на резби ползват задъжително и инструмент...
ако не си го видял ще ти е полезно...смазката балистол зелен каза ползваш аз бих я барнал с боре солвент и смазка и всичко е топ...кое е вградения буфер не разбрах
https://www.youtube.com/watch?v=05ACFSm ... e=youtu.be

за патроните вече лично мнение /и аз или .308 Ар ще взимам или .223/ но ето по усет карам това бих го пуснал за коментар в релод раздела и го взимам е и везна там квото трябва
https://www.youtube.com/watch?v=9-tzaUL ... e=youtu.be
https://www.ebay.com/p/19012049006
е $40 струва и $20 доставка вижда ми се идеално без преси прогресиви и прочие..професионалщини
кило барут, капси и различни куршуми за хищник за прасе и прецизни за кеф спорт нещо и далечни изстрели...е и оптика ше трябва има подходящи и не по 8 бона, но достатъчно удачни и не толко скъпи си има /но не съм в час ше избереш/
За гонка там бързомера казваш е ок...за хищник с преходи е тежичка, но ти си жилав ше носиш...а това с подходящ куршум и на 400-500м с оптика на вук или чакал направо му взимаш акъла
не се стеснявай толко...пусни интервю по екплоатация ... снимки :tu:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 22:23       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Оръжието както е написано се базира на доказан ловна нарезна самозарядна карабина на Браунинг БАР.
Калибър .308 w.
Принципа на действие се основава на отвеждане на барутните газове през спец. отверствие в канала на цевта , в газова камера, на която има газов регулатор.
Според спецификата се дели на standart с 16 инчова цев и Heavy с 20 инчова цев.
Цевта си е яко дебела , флютирана , а от вътре е хромиранаи финно полирана. Дулния срез на оръжието завършва с мачова корона.
Стъпка на нарязване на цевта 1;12 което изисква да стреля от 147 до 168грейнови куршуми.
Мерни прибори оръжието няма.
върху цевната кутия и част от цевта има релса пикатина за монтиране на необходимите според задачите, които ще изпълнява
Оръжието се предлага с 4, 10 и 20 зарядни пълнители.
Фурнитирата на оръжието е черен полимер, като бузатана приклада е регулируема посредством гумени вложки. Дължината на прикладасе регулира посредством различни по размер задтилъци.
На самото оръжие производителя му дава да потдържа група под 1 МОА. Да лично аз се убедих в това. Оръжието си прави тези групи дори и с бързомер.
Потдръжка....
Не е нещо страшно ....просто и елементарно.... е неможе да се сравнява с АК или АР, но лесно се разглобява и сглобява .... е поне за мен.
Точността както казах е страхотна, зашото тук газовата камера е под цевта, газовото бутало има ход от порядъка на 1 см максимум. Отделноома балансьор на отката.
Оръжието попада в категория DMR ...
Някъде пишат за фиксатор на резба ...да има, но просто е излишно да се ползва.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 22:24       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Утре ще покажа някоя друга снимка на групи +рецепти за патрони

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 22:27       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Цоньо ама ти си верно странен...2 години я ползваш тази пушка и едно ревю не си пуснал тука...предимства-недостъчци и прочие.
Оръжието е рядко сравнително /аз не съм пипал на живо такова/ и защо да мецаме на инглиш или руски...още повече в тази тема никой няма да пише улавщини и майтапи...
ето интересно е на руски обслужването не е проста работа...фиксатор на резби ползват задъжително и инструмент...
ако не си го видял ще ти е полезно...смазката балистол зелен каза ползваш аз бих я барнал с боре солвент и смазка и всичко е топ...кое е вградения буфер не разбрах
https://www.youtube.com/watch?v=05ACFSm ... e=youtu.be

за патроните вече лично мнение /и аз или .308 Ар ще взимам или .223/ но ето по усет карам това бих го пуснал за коментар в релод раздела и го взимам е и везна там квото трябва
https://www.youtube.com/watch?v=9-tzaUL ... e=youtu.be
https://www.ebay.com/p/19012049006
е $40 струва и $20 доставка вижда ми се идеално без преси прогресиви и прочие..професионалщини
кило барут, капси и различни куршуми за хищник за прасе и прецизни за кеф спорт нещо и далечни изстрели...е и оптика ше трябва има подходящи и не по 8 бона, но достатъчно удачни и не толко скъпи си има /но не съм в час ше избереш/
За гонка там бързомера казваш е ок...за хищник с преходи е тежичка, но ти си жилав ше носиш...а това с подходящ куршум и на 400-500м с оптика на вук или чакал направо му взимаш акъла
не се стеснявай толко...пусни интервю по екплоатация ... снимки :tu:

С този комплект за релоуд нищо няма да направиш т.е. ще имаш само засечки.
Стеблото на възвратната пружина е фиксирано към цевната кутия посредством една ос и болт, като на болта резбата е с фиксатор. За мен този фиксатор е излишен и при стрлба не съм забелязвал да се саморазвива.
До сега с оръжието съм изстрелял есичко на всипко 3 патрона закупени от магазин, а останалото е релоуд, който сам си правя.
Най страхотни резултати, като точност оръжието постига с куршуми на Лапуа Сценар 167 грейна и сиера мач кинг 168 грейна, След тях идват куршумите на Хорнади HPBT 168 грейнови....
Така и неуспях да напрявя качествен релоуд с Хорнади А-мах 168 гр.
За лов на дива свиня използвам куршуми на хорнади интерлок SPBT 165 грейна.
Оръжието освен за лов на гонка няколко пъти съм го ползвал за лов на хищник....и тсм записах, но станели по тъмно с бързомера не се случват нещата.иска оптика + прожектор или по модерните варианти нещо като термоприцел.
Освен за лов го ползвам за стрелба също на стрелбище. Няколко пъти съм стрелял сцени за IPSC . но стига да няма много изстрели, а така също и за точна стрелба .
Това последното съм го правил повечето на 100 метра, а по време на лов за хищник съм правил тестови стрелби и на 200 метра с много красиви групи....както казах куршум сценар 167 грейна.
Да се надявам че някой ден ше го оборудвам с оптика и двунога.
За релоуда на самозарядно никога не ползвсй класика на Лии или т.н. ЧУКАЛКА .
Причина, че са самозарядно се иска задължително кримп.
Класика формова само дулцето т.е. матрицата се води neck size, а това изисква да стреляш гилзи от твое оръжие :wink:
При фул сайза няма проблем

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


Последна промяна PufGun на 16 Ное 2020, 23:07, променена общо 1 път

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 22:37       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Пусни го в релода за коментар ако прецениш...ако не, взема ли пушка налазвам аз там ама само в една тема де, че ше ме изгонят :roll: и го пускам ТОЧНО този кит за коментар.

Кое не му е наред? ше давам аз 1000лв за прогресивни преси да правим 1000патрона на ден ебаси

Не се доверявай на всякакви капацитети...чети ги, но взимай сам решенията...ИНТУИЦИЯ се казва това...и на база опит де...те жените имат гола интуиция и често горят...

не е Ок обемната мярка знам...с различни барути става фал...но да не се впускам в неща дето не съм правил...има време чакай ме в релод раздела един ден... :-) добавя се и везна и се пере барута по тегло...и грам няма да давам повече пара за преси меси...аз лично де...е и зависи от броя патрони са ако е нещо повече е друго...

п.п. разписах се тука понеже ме изкефи с хвата...само двамата сме засега...баси странната работа :smoke:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 23:22       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Пусни го в релода за коментар ако прецениш...ако не, взема ли пушка налазвам аз там ама само в една тема де, че ше ме изгонят :roll: и го пускам ТОЧНО този кит за коментар.

Кое не му е наред? ше давам аз 1000лв за прогресивни преси да правим 1000патрона на ден ебаси

Не се доверявай на всякакви капацитети...чети ги, но взимай сам решенията...ИНТУИЦИЯ се казва това...и на база опит де...те жените имат гола интуиция и често горят...

не е Ок обемната мярка знам...с различни барути става фал...но да не се впускам в неща дето не съм правил...има време чакай ме в релод раздела един ден... :-) добавя се и везна и се пере барута по тегло...и грам няма да давам повече пара за преси меси...аз лично де...е и зависи от броя патрони са ако е нещо повече е друго...

п.п. разписах се тука понеже ме изкефи с хвата...само двамата сме засега...баси странната работа :smoke:

Не ти трябва прогресивна вземи си една единичка на лии достатъчна е.
Малко снимки от групи ще потърсим че и те са като трофеите...
Казах ти нещо. Не си обременввай главата ... Виж това което ти казах за Heavy metal rifle. Скаутска стрелба има всичко само дето е до 300-400 метра.


Прикачени файлове:
Коментар на файл: Стрелба на 200 метра . лапуа сценар 167 грейна
IMG-ef2617432a27fbfc586cc5fa3774bdcc-V.jpg
IMG-ef2617432a27fbfc586cc5fa3774bdcc-V.jpg [ 136.79 KiB | Прегледано 4499 пъти ]
Коментар на файл: Лапуа ценар 167 грейна на 100 метра
image-0-02-04-67f94c2ce0551bf751493c5d6133272b45d9279e775a0308c18271977a4a0115-V.jpg
image-0-02-04-67f94c2ce0551bf751493c5d6133272b45d9279e775a0308c18271977a4a0115-V.jpg [ 227.61 KiB | Прегледано 4499 пъти ]

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»
 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 23:29       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Значи най трудно ми беше като стрелях на 200 метра. Мишената се преля със земята. Взех от колата хартиенонтиксо и сложих кръст в А зоната на мишена за IDPA. Като се премерих вече виждах мишената но точката криеше кръста ....но пък есе пак имах отправна точка...

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2020, 23:39       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Точно това е което липсва в релод раздела...базови неща казват се в отделни теми за начинаещи и отпадат множество въпроси на новаци...но затова по нататък...
За групите сериозно сега...опитай наставлението на П.Николов...10 за група...грам не се заяждам в това има мисъл...коментирал съм го с руснаци...почват: това-онова вот мьй по 4ри за група стреляем...
ама стрелаят и по 8 и се променя леко филма...
тука с нагрева е свързано и с още там неща...
за лов е друго ти я знаеш как бие студена луп там чакала в главата и готово...ама един два три...натам се променя леко...
ако пък твоята на 10 не мръдне ебати аз от баса няма да избягам ето шилета в разградско 120лв броя без майтап...това са 25 купешки патрона .308
https://www.olx.bg/ad/prodavam-agneta-C ... bb17ff030d
ще зема едно Тише ше го заколи и опече и го ядеме :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2020, 05:38       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Точно това е което липсва в релод раздела...базови неща казват се в отделни теми за начинаещи и отпадат множество въпроси на новаци...но затова по нататък...
За групите сериозно сега...опитай наставлението на П.Николов...10 за група...грам не се заяждам в това има мисъл...коментирал съм го с руснаци...почват: това-онова вот мьй по 4ри за група стреляем...
ама стрелаят и по 8 и се променя леко филма...
тука с нагрева е свързано и с още там неща...
за лов е друго ти я знаеш как бие студена луп там чакала в главата и готово...ама един два три...натам се променя леко...
ако пък твоята на 10 не мръдне ебати аз от баса няма да избягам ето шилета в разградско 120лв броя без майтап...това са 25 купешки патрона .308
https://www.olx.bg/ad/prodavam-agneta-C ... bb17ff030d
ще зема едно Тише ше го заколи и опече и го ядеме :-)


Защо не вземеш да почетеш малко за балистиката защо ме караш да правя някои неща...лекция ли трябва да изнасям ...

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2020, 06:53       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Точно това е което липсва в релод раздела...базови неща казват се в отделни теми за начинаещи и отпадат множество въпроси на новаци...но затова по нататък...
За групите сериозно сега...опитай наставлението на П.Николов...10 за група...грам не се заяждам в това има мисъл...коментирал съм го с руснаци...почват: това-онова вот мьй по 4ри за група стреляем...
ама стрелаят и по 8 и се променя леко филма...
тука с нагрева е свързано и с още там неща...
за лов е друго ти я знаеш как бие студена луп там чакала в главата и готово...ама един два три...натам се променя леко...
ако пък твоята на 10 не мръдне ебати аз от баса няма да избягам ето шилета в разградско 120лв броя без майтап...това са 25 купешки патрона .308
https://www.olx.bg/ad/prodavam-agneta-C ... bb17ff030d
ще зема едно Тише ше го заколи и опече и го ядеме :-)


Знаеш ли, че ловните карабини са с тънки цеви за да са леки и там се залага наистина на 1-2 изстрела, като се приема, че ловуваш/ стреляш най натоварено при гонка т.е. там е най интензивна стрелбата....
Когато четеш лекцията на ..... добре е да усмислиш какво дава...
Добре е да прочетеш нещо свързано с разсейването на стрелбата и т.н. и тогава да коментираш.
Ако толкова държиш за експеримента да Разбереш как се променя групата плати онези лови RWS дето ги показа и ще ти демонстрирам .,накратко ще имаш едно занятие теория и практика, но да знаеш щ, че с гледане касапин не се става.

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Ное 2020, 09:14       Заглавие:  Re: Непознатия FNAR/ Browning BAR Match
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:
Точно това е което липсва в релод раздела...базови неща казват се в отделни теми за начинаещи и отпадат множество въпроси на новаци...но затова по нататък...
За групите сериозно сега...опитай наставлението на П.Николов...10 за група...грам не се заяждам в това има мисъл...коментирал съм го с руснаци...почват: това-онова вот мьй по 4ри за група стреляем...
ама стрелаят и по 8 и се променя леко филма...
тука с нагрева е свързано и с още там неща...
за лов е друго ти я знаеш как бие студена луп там чакала в главата и готово...ама един два три...натам се променя леко...
ако пък твоята на 10 не мръдне ебати аз от баса няма да избягам ето шилета в разградско 120лв броя без майтап...това са 25 купешки патрона .308
https://www.olx.bg/ad/prodavam-agneta-C ... bb17ff030d
ще зема едно Тише ше го заколи и опече и го ядеме :-)


Я дай тези методики на колегата дето са толкова интересни за теб да ги видим ...
Имам огромни съмнения, че нещо си чел недочел

.....
За тези ли става реч.


https://t-class.bg/252-2/

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: kcv, Ztavi и 37 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer