logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 10:57




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2020, 10:11       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 22:49
Мнения: 3131
Знам че Заримекс ги внасят.

_________________
"Лесно желязото тегли мъжете"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Май 2020, 11:50       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
tsb написа:
Знам че Заримекс ги внасят.


Разбрах и аз, като ходя до Сф ще ги навестя.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 17 Окт 2020, 22:45       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Stoykin написа:
Заповядай , но да не се чете като хвалба :-)

Какъв е увеличителят? На ,,Еотек", ли е?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Окт 2020, 18:15       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2016, 20:06
Мнения: 113
Увеличител я е sightmark с трикратно увеличение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Окт 2020, 19:01       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 09 Юли 2011, 14:43
Мнения: 2444
Местоположение: София
Stoykin написа:
Увеличител я е sightmark с трикратно увеличение



Благодаря за информацията!
Интересно, шима ли проблеми с липса на на съосие, между бързомера и увеличителят? Питам, защото и аз съм с "Еотек", но друга серия и си търсех увеличител, но такъв на "EOTECH", не откривам, а "SIGHTMARK", честно казано, никак не ми вдъхват доверие.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 18 Окт 2020, 19:54       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
https://www.eotechinc.com/holographic-s ... magnifiers

Ето актуалните модели увеличителя на Еотек. При тях в комплекта имат подложена пластина с която повдигаш увеличителя ако ползваш бързомера с QD монтаж. Ако не е с QD не слагаш подложка на увеличителя. Ако съосието с друга марка увеличителя ти бяга по вертикала, може би само подложка да ти реши проблема.

https://www.eotechinc.com/g23-g33-riser-plate-kit-m6014
Ето я подложката

Изображение

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2020, 18:51       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 05 Яну 2016, 20:06
Мнения: 113
Ако дойдеш на райфъла в Разград ще имаш възможност да видиш комбинацията на живо :-) и да го пробваш съответно


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 19 Окт 2020, 19:37       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 26 Яну 2017, 15:25
Мнения: 725
+1 :tu:

_________________
Румен Георгиев
КДС "Аргус" - Варна


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 15 Ное 2022, 19:45       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Не харесвам питанки без резултат и отчет - помогналите, ако изобщо се сещат, са напълно прави да се чувстват леко преебани, че са съдействали на човек, който никаква не я е свършил.

Моят случай е такъв, де, щото а-а-а-аха да си поръчам JP, при все първоначалното ми нежелание за AR-ка, и жена ми ме изненада с покупка на разни имоти и последващите им ремонти…

Та, 2 и 1/2 години (и срам ме е да кажа колко бона) по-късно, реших, че е крайно време да си купя карабина.

В ЕУ в момента налична има най-евтината готова JP - 16”, което е чудесно за проба. Мисля да я тествам заедно с препоръчваната тук (а и не само) LPVO - Vortex Viper 1-6 и супресор на ASE-Ultra (щото не намирам шурфайър).

Надявам се да не ме нервират при процедурата по покупка на оръжие от чужбина - в това всяка помощ е безценна, щото ще ми е за пръв път.

П.П. Пробвах Рюгер 556 Стандарт и не ми допадна особено като спусък и цялостно усещане за не особено високо качество, стреля си добре иначе, но не е моето. Може Иво3 да е прав и варненци да си падаме снобари, знам ли.

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2022, 13:39       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Мдааааа, германеца се затруднявал да ми изпрати карабина - не знаел кой куриер приема оръжия, а по самолет било над 500 евро, щото не всички компании приемали такъв товар... Явно ще се купува от тук.

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2022, 14:22       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Картечар
Картечар
Аватар
Offline

Регистриран на: 15 Юни 2017, 13:11
Мнения: 163
Заримекс очакват JP Декември по последни данни. Аз стрелям с 18 инчова и е топ, струват си парите. В Заримекс има и Рок Ривър от които съм много приятно изненадан. Ако имаш възможност отиди и ги виж.

_________________
Борис Райков - Chuck Boris

СК "Спартак"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 16 Ное 2022, 15:42       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Да, ще чуя Заримекс в началото на декември, да видим какво от JP ще получат - като говорих с тях преди седмица не знаеха.

https://www.jprifles.com/buy.php?item=RR-JP15PR - това, от Германия, щеше да ми дойде на 4500лв., ама не би. :)

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2022, 14:41       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Вече мога да си сменя подписа на:
“If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.”

Още не съм я пробвал - чакам вписването в разрешителното.

Благодаря на всички за помощта!

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2022, 15:37       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Снайперист
Снайперист
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2011, 11:34
Мнения: 201
Местоположение: Варна
Пропуснах снимка:

Изображение

_________________
If you suck at shooting, you’ll still suck. However, it will be more fun to suck at shooting if you’re shooting a JP Enterprises rifle.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Дек 2022, 15:39       Заглавие:  Re: Нужда от съвет за карабина
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 01 Яну 2012, 20:26
Мнения: 2644
честито

_________________
Тихомир Тричков
ti6kata-СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Ivo III, radula, vbogoev и 24 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer