logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 08:19




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Авг 2020, 06:59       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
Не искам да съм груб, но по-горе има и малко излишни приказки :happy:

Това, което искам да разбера в момента е къде да наредя малко $$$ за участие в разходите :surp: Също така съм ЗА платеното членство.

От всичките форуми, в които съм се регистрирал през годините, този ми е най-скъп. Незаяисимо, че напоследък по-рядко влизам го приемам като едно много лично място :tu:

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Авг 2020, 08:00       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 30 Апр 2020, 22:52
Мнения: 365
Absolut написа:
.38 Super написа:
rosen71 написа:
А задължително ли е хостинга да е в САЩ?

Не е задължително разбира се, просто до колкото аз съм запознат...

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е, вервайте ми. :wink:

НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! От както хостинга е в България форума зарежда по-бързо в браузърите на българските потребители, КОИТО СА МНОЗИНСТВО.

ОПТИМИЗАЦИЯТА В ГУГЪЛ Е ПО-ДОБРА ПРИ ТЪРСЕНЕ ОТ БЪЛГАРИЯ. СЪЩО. :-)

Това са ФАКТИ, които всеки може да провери. :-) Ако ГДБОП реши може да блокира всеки url минаващ през български провайдер независимо къде е хостинга. Но това няма как да стане, защото не сме от ИДИЛ или разни подобни откачалки. PDT_Armataz_01_22

Ето къде ни е хостинга сега. https://check-host.net/ip-info?host=htt ... -bg.com%2F


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 09 Авг 2020, 21:39       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Юни 2006, 00:17
Мнения: 1445
Местоположение: Las Vegas, Nevada, USA
Нека внеса малко яснота!

Оригиналния пост не е зов за помощ а просто информирах заинтересованите какво се случва. Не ми е тежало и не ми тежи подръжката на форума.

Хостинга винаги е бил в България и властите и службите никога не са имали претенции /то няма и за какво, нищо незаконно не се прави тук/

За момента целево събиране на средства не се предвижда. Ако някой иска да остави “бакшиш” може да ми пише, но това не е условие за работата на форума.

Искам и да благодаря на всички, които изразиха готовност да помогнат!

_________________
Stanislav Georgiev - Acho

До тук добре, каза Мечо Пух, падайки два клона по-надолу.

"So I took the shotgun off the wall and fired two warning shots… into his head!"

Изображение


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2020, 00:30       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Картечар
Картечар
Offline

Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:47
Мнения: 163
Супер!!!

И след всичко написано - IBAN-ът е ???

_________________
Аспарух Аспарухов
СКДС "ЛЕВСКИ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 10 Авг 2020, 23:58       Заглавие:  Re: Форума отново е на линия!
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Mr. Smith написа:
Това, което искам да разбера в момента е къде да наредя малко $$$ за участие в разходите Също така съм ЗА платеното членство.

От всичките форуми, в които съм се регистрирал през годините, този ми е най-скъп. Незаяисимо, че напоследък по-рядко влизам го приемам като едно много лично място


Моите адмирации Mr. Smith. Тук говорим, конкретно, за помощ, дарения и благодарности изразени в $$$.

Приказки на тема хостинг са отклонение от темата. ТheGunMan-a в последните 14 години е доказал, че знае какво прави и хостинг мненията са абсолютно ненужни.

И за да насърча сериозно мислещите форумци, да се престрашат и да матeриализират приказките си - аз вече го направих.

Колеги, не бъдете готованци.
PDT_Armataz_02

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer