logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 29 Мар 2024, 12:36




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 01:59       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Дони Браско написа:
Форума не е собственост на никой! Той е една идея. Нещо голямо отвъд личното и частното.


Две неща пренебрегваш - Форума има собственик и Jose има лични причини да пита. Признак на лоши маниери е да се месиш дето не ти е работа. Звучиш точно като едновремешен ОФ квартален агитатор. н.

Говоря за Privacy - до сега не съм намерил превод на български.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 08:34       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 30 Апр 2020, 22:52
Мнения: 365
Познавам Андрей лично за разлика от теб. И не пренебрегвам неговото мнение, защото сме приятели. :-) Колкото до Privacy, (Нека да е royal blue :-) щото от комунистическото червено ставам леко агресивен)

Та... Този форум е един "шаблон" който всеки ученик любител на WordPress може да ти "закачи" към даден url срещу много скромна сума за отваряне на нов url и също скромна сума за хостинг. Да кажем много по-малко от цигарите на един пушач за половин година. :-)

Това което прави един форум са неговите ПОТРЕБИТЕЛИ. Самият форум е просто една идея. Моля те не ме сравнявай с ОФ щото на таз тема съм доста мрачен. :? Имал съм роднини заточени в Белене. Това ли ти е "българската" "благодарност", че те защитих пред един от модераторите? Да ме сравняваш с ОФ? Помниш ли как те нарекоха агент на ДС. Приятно ли ти беше??? И кой те защити тогава. Бъди жив и здрав Янко и не лепи така лесно етикети на хората. :tu:


Последна промяна Дони Браско на 28 Окт 2020, 09:05, променена общо 3 пъти

 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 08:52       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 30 Апр 2020, 22:52
Мнения: 365
Ivo III написа:
Jose написа:
:D :D :D
Понеже не работя в плод зеленчук и познавам тези типове платформи знам, че може.
Явно тук е като в тефтера на Свети Петър. Не мое да се трие...


да! в политиката на форума - няма такава опция
това, че някой е писал години, и изял кисела краставичка .. да му се изтрие профила и всички неща писани от него, да се омаже смисъла на темите?

не, няма такава опция :)

Ми има такава опция. :-) Влизаш в -> потребителски панел - > личен профил - > регистрация
https://thegunman-bg.com/forum/ucp.php? ... eg_details

В полето където ти пише имейла въвеждаш нов, но не съществуващ имейл. Повторно въвеждаш същият несъществуващ имейл. След което въвеждаш паролата си и натискаш "бутончето" на което пише изпрати. :-)

След тази операция профила не може повече да се активира докато не се потвърди от новият имейл. А този нов имейл е несъществуващ. Така че профила е ИЗТРИТ. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 15:52       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 11 Фев 2007, 18:27
Мнения: 4648
Местоположение: USA - NY, CO, AZ
Дони, I apologize, че те нарекох така. Часната собственост and privacy, за мен, са мерило за свобода. Почнат ли се да се отричат и атакуват отиваме към социализъм и диктатура.

Ако си питал приятеля си Jose за тая публична анкета и той е казал ОК - ОК е и за мен.

_________________
The ten most dangerous words in the English language are:

“Hi, I'm from the government, and I'm here to help.” - President Ronald Reagan.

Illegitimi non carborundum - Barry Goldwater


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 20:29       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 30 Апр 2020, 22:52
Мнения: 365
Имах предвид нещо съвсем друго. Дома който ни е дал собственика е негов разбира се. Но без всички нас този дом ще е като изоставена крепост.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Ное 2020, 20:01       Заглавие:  Re: Изтриване на профил
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 28 Фев 2016, 15:43
Мнения: 994
Не мога да си обясня каква е причината по вече от месец да не мога да вляза във форума. Даже опитах нова регистрация и пак...нищо. Тази вечер - чудо. Помислих, че тези над 65 ги отписват :D Та значи... ще ви досаждам.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Boarhunter, ickata671, Suhoi27 и 31 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer