logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 20 Апр 2024, 16:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2020, 22:38       Заглавие:  Re: Отново за спортните AR15 .. и не само
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Ники, никакъв ме няма със спортните правила но е хубаво, че го споменаваш, тея дето не се занимамваме със спорт ще ни стане м алко по-ясно :tu:
Надявам се си добре, не съм те чувал никакъв :smoke:

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2020, 22:40       Заглавие:  Re: Отново за спортните AR15 .. и не само
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
tojito написа:
Майтапа настрана - честно, ако можеш да се докараш до такъв имай ме в предвид
Аз за мене едва ли ще взема но да, с удоволствие ще имам предвид ако излезнат, проблема е, че това е абсолютно забранена за пращане по поща стока, ако намериш някой да ти я донесе няма да има проблем, но по всякакъв друг начин е невъзможно, имай го предвид. Иначе аз съм насреща, мярна ми се един из Ибей, ще погледна какви пари е ако те интересува, да не цапаме тука, драсни ми на лична.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 23 Окт 2020, 23:52       Заглавие:  Re: Отново за спортните AR15 .. и не само
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1295
.38 Super написа:
Аз не съм ползвал АКОГ но ми казаха, че този е доста близък до него като ретикъл, макар и различен скоп:

https://www.primaryarms.com/primary-arm ... 08-reticle
Изображение

Хехе - скалата за определяне на разстоянието е за фигура от 5 фута и 10 инча. Определено е мислена срещу китайци оптиката. :D


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Окт 2020, 20:15       Заглавие:  Re: Отново за спортните AR15 .. и не само
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 21 Апр 2009, 21:22
Мнения: 8116
Местоположение: USA, FL
Е, не е задължително, а не минавам за нисък а съм 5'11". Иначе скалата си е ОК, това са приблизителни измервания щото най-малкото не можеш да закрепиш оптиката абсолютно неподвижно за да мериш,
нито да сложиш долният край абсолютно точно под краката на целта ти а от това вече толеранса ти бяга поне един инч на разстоянието на което ти е целта...
Така като гледам майче +/- 1" и е толеранса.

https://www.healthline.com/health/avera ... .s.-height
Цитат:
According to the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ,
the average age-adjusted height for American men 20 years old and up is 69.1 inches (175.4 centimeters).
That's about 5 feet 9 inches tall. This number comes from data published in December 2018.

_________________
J. Cholakov - editor


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Окт 2020, 01:39       Заглавие:  Re: Отново за спортните AR15 .. и не само
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Окт 2018, 17:22
Мнения: 1295
Играх си днес да монтирам LMO на Savage MSR 15 VALKYRIE. Не че толкова желязо ми е имнало през ръцете, но от всички стокови арки, които съм пипал, от тази съм най-впечатлен.

https://www.savagearms.com/content?p=fi ... ry&s=22939

Много ергономична. Много малки допуски, нищо не мърда и не трака. Кериъра и цевта са с керакотено покритие. Приклада на Магпул е с всички възможни настройки, включително и за бузата. Добър компенсатор. Колкото до точността Savage са известни в това отношение.

Патрона също е интересен, създаден за спорт, макар още да не може да добие популярност.

На тази цена изглежда много добре за състезатели, които искат висок клас пушка, но не им се дават един камион пари за бутикови изпълнения. :-)


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Станислав и 26 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer