logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 27 Апр 2024, 10:45




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 16:23       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 30 Авг 2016, 13:23
Мнения: 2679
Понеже, някой написа, че за да се изказвам трябва да съм стрелял, та днес отидох и по съвпадение Ubboto беше обрал всички стойки. Като дебел програмист мислих да стрелям 8,10,20,10,8 на малкия бъбрек, но нямаше стойки та се примолих на Ubboto да стреляме заедно. Та му бях секундант, разстоянията са измерени с моята лазерна ролетка от лидле, като реално е 21 метра а не 20, 14.30 и 14.80. 10.10, 10.20 За да бъдем екзактни.

Аз стрелях с ар 15 и съм дисквалифициран по default, но влезнах във времето и без мисове. Видео при ubboto. E малко измених все пак съм дебел обездвижен та стрелях от low ready.

Упражнението е много добро факт. Но е хубаво и в украйна и тука да съобразите, че не сме чак толкова глупави да не можем да преценим разстояние и това онова. А и спрете да си ги мерите, както и друг път съм казвал моето можене е най-голямо.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 16:59       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
ubboto написа:
Четири поредни опита. Дистанции: 10,15 и 20 метра.


b5202s написа:
Аз стрелях с ар 15 и съм дисквалифициран по default, но влезнах във времето и без мисове.




За това говоря.
Клавиатурни герои много, но да се види в реала е друго нещо. Браво.
Скоро ще го пробвам и аз.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 17:13       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
ubboto написа:
kajabatsa написа:
Это к слову о размере стрельбища. Потому мне незачем что-то доказывать кому-то из тех, кто не верит. Повторюсь. Больше стреляйте, меньше пишите - и будете попадать куда надо и очень быстро. Потому как этот разговор лично мне уже не интересен.

П.С. ubotto, покажите результат на 8-10-20-10-8 метров. Я хочу на это посмотреть. Или опять куча сообщений вместо видео?)))

Че буриш на първото видео - буриш! Посейдон ще ти обясни какво значи на български "буриш". На второ видео пък почваш да се правиш още от самото начало на Лили Иванова. Посейдон ще ти обясни какво значи "да се правя на Лили Иванова". А тотал ми кипнаха лайната, твоите друзя на канале като почнаха да се изказват негативно към БЪЛГАРИТЕ като цяло. Посейдон ти го каза много правилно, храни ме МЕН ЛИЧНО, а не българите като цяло! Буриш, после се правиш на Лили Иванова, а за финал слагаш лайкове, демек насърчаваш феновете ти да пишат негативни коментари за нас. Да, стреляш много добре, но дотам!

Четири поредни опита. Дистанции: 10,15 и 20 метра.


Ну вот и отлично. Это уже что-то.
Я могу сейчас по вашему прицепиться к стойке. Приклад касается бедра на старте. Но в целом это мелочи.
По поводу негативных отзывов о вас... При чем тут вы вообще к цыганям? Кто о вас писал негативные отзывы? У нас цыгане воруют инвентарь, потому о вас там вообще ни слова
У нас с ними было много проблем, тут нет смысла это описывать. Все, кто стреляет на моем полигоне, знают об этом и постоянно шутят. К самим болгарам в принципе никаких претензий быть не может.
Стреляете хорошо, тут без слов. Ещё отстреляйте 4 Поппера на 25 метров, просто интересно посмотреть.
Спасибо
И в субботу я постараюсь снять последнее упражнение для челленджа с ак


 
Върнете се в началото
  Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 17:43       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Аз сложих положителен лайк....

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 17:48       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Poseidon написа:


ширина на полигон 20м дължина 30м...въртите и пердашите - сток АК47 фреза или АКМ който каквото има...СЛР признаваме но без компенс...там САР Мар всичко което може да стреля със 762 междинен и е без компенс без буфер със сток УСМ....

няма по източно състезание...от това! :tu:


Понеже моя SLR 95LHMB е със свирка( дулен спирач) не играя, НО .....

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 18:49       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1277
ubboto написа:
Четири поредни опита. Дистанции: 10,15 и 20 метра.


Браво ! Убавец !! Наш, роден !!!

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 18:51       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 09 Ное 2014, 09:23
Мнения: 1277
PufGun написа:
Понеже моя SLR 95LHMB е със свирка( дулен спирач) не играя, НО .....


Напротив. Тествай. При теб верно е фабричен спирача, но не играе чак толкова съществена роля.
А и имаш мускулните композиции точно за такъв вид челиндж.

_________________
brazzers platinum user


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 19:35       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 24 Мар 2020, 09:28
Мнения: 1166
Beer написа:
PufGun написа:
Понеже моя SLR 95LHMB е със свирка( дулен спирач) не играя, НО .....


Напротив. Тествай. При теб верно е фабричен спирача, но не играе чак толкова съществена роля.
А и имаш мускулните композиции точно за такъв вид челиндж.


Щото не си стрелял с него т.е. трябваше да ти дам да го тестваш... Много добре работи.
Тази дълга тръба на голо добре се развръща, но ако са близко целите, лесно се води но транзакция от цел на цел е кошмар .... Знаеш го случея и беше свидетел
Жената играе дартс върху мен, като спре ше го мисля върти ми се нещо в два калибъра....
Да устиска, че немога да стъпвам на левия си крак.
П.П. Накрая искам да гръмна нещо от упор с .308 w

_________________
http://thegunman-bg.com/forum/memberlis ... file&u=344
Jägermeister
«Едната чест ловеца брани
опазвайки играта своя,
ловува, уважавайки целта си,
с почит към Създателя и неговите твари»


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 22:27       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Знаех, че Геле няма да се бави. :tu: Много добре!

Но вижте не пиша за спам, а трябва в условията да се спомене оценяването...ще го стрелят повечко хора това съм убеден...

не разбирам много от методики, но е добре Каяба и Геле да уточнят тука какво оценяваме.

миса нулира ли дрила? или се вадят точки? Времето зададено от Каяба под 5сек нулира ли дрила или над 5 сек се вадят точки?
или делим точки на време...тези мишени колко точки са в зоните АСД?


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 22:58       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
rosen71 написа:
Скоро ще го пробвам и аз.

С "арката" го врътнах накрая, без въобще зор да си давам. За Посейдона - с "арката" вече, с хват отгоре е окей!



Стокова "арка". С читав бързомер и малко тунинг, това упражнение се сваля на 3 секунди и нещо.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 23:24       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
kajabatsa написа:
По поводу негативных отзывов о вас... При чем тут вы вообще к цыганям? Кто о вас писал негативные отзывы? У нас цыгане воруют инвентарь, потому о вас там вообще ни слова.

Баце, след като се направи на Лили Иванова във второто си видео, е някак си разбираемо да завалят негативни коментари по наш адрес под него:
Цитат:
Назови болгарский дрилл "цыганским" и время сократится в два раза. Впрочем, похуй (как сказал бы " уже болгарский кумир И Б")

Цитат:
Да, достали Игоря! ....но ты же их НЕ ЗВАЛ !!! и кто они такие?!!

Цитат:
0 цыганей и болгар пришло и поставило дизлайк.

Бтв, "дизлайк" = 0! Всички българи, вкл. и аз "лайкват" твоето стреляне! Но заради МЕН твоите друзя и фенове да почват да спрягат българите като ЦИГАНИ - вече ми става проблем, и то голям! Щото само аз публично ти вървя напреко, докато всички останали ахкат и охкат. Та, Посейдон ти го каза много правилно, преименувай си дрила "За Геле от Болгарии", а не за "болгаров" като цяло, моля! Лично мен, колкото и да ме хранят твоите друзя - ми е през оная работа. Ако нещо не разбираш - Посейдон ще ти го разясни.

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 23:35       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Сделано


Прикачени файлове:
Screenshot_2020-11-11-23-33-27-484_com.google.android.apps.youtube.creator.jpg
Screenshot_2020-11-11-23-33-27-484_com.google.android.apps.youtube.creator.jpg [ 546.86 KiB | Прегледано 2809 пъти ]
 
Върнете се в началото
  Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 23:37       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 13 Окт 2006, 20:20
Мнения: 18475
ТенкЮ, така вече всичко е точно! :tu:

_________________
Другарят Т. https://www.facebook.com/ztctraining


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 11 Ное 2020, 23:53       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Май 2007, 10:41
Мнения: 11223
Добре Каябата оправи нещата... това не е България срещу Украйна , а малко се мерят силите тука...което е Ок

А ето отношението на украинците към нас ...взаимно е.
https://shooter.org.ua/viewtopic.php?f=26&t=4725

Цитат:
Господа!!!!Хочу поделиться впечатлениями о матче!!!!!!
На матче было 24 упражнения 440 зачетных выстрела!!!!!
Хочу отметить традиционное гостеприимство и радушие!!!!!
Сам матч был построен по классической схеме,все упражнения были очень динамичны,не говоря уже о длинных,в которых необходимо было очень быстро перемещаться и очень быстро стрелять...


а онези в коментарите в утуб може и да са деца...кво да ги правиш...обясних и това на онзи в утуб за дизлайковете...че НИКОЙ Българин няма да дизлайкне Каяба, а украински цигани го дизлайкват във всичките му останали видея...махнах го няма смисъл...става патаклама...не искаме това

уточнете, моля правилата ...вече има залози...поне 4 видеа се готвят...

ако над 5 сек и миса нулира дрила нещата стават други...хит фактор трети

ако ви е все едно предлагам следното:

1.Мис /липса на попадение в мишена/ и време 5.00сек и повече нулират упражнението
2. зона А 5т C 3т D1т
сбора се дели на времето...процедурата там ако не е старта от приклада на бедро се отнемат 5 т

Писаха ми едни другари ще снимат видео същия дрил, но не с дублети, а с единични изстрели с попадения само в главите на мишените - оценяването пак така 5т на глава - това развивало други неща...нещо като на Тоджито дрила по паничките, но на тези мишени и условия - тоест и Тоджито е включен... и те така...

остава дистанцията 20м засега в две дивизии АР сток и АК 47 сток


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 12 Ное 2020, 06:54       Заглавие:  Re: АК челиндж из Украины
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 14 Апр 2015, 20:22
Мнения: 1023
Poseidon написа:
1.Мис /липса на попадение в мишена/ и време 5.00сек и повече нулират упражнението
2. зона А 5т C 3т D1т
сбора се дели на времето...процедурата там ако не е старта от приклада на бедро се отнемат 5 т


Нека зона D също да е MISS ;) и да прибавя +5 сек., а C да добавя +1 сек. Мишената да е T-Class A1 :)
Не че нещо, но при такива условия си стреляме в Rifle Drill Challenge ;)

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

_________________
Човек се учи докато е прост!
"Unus consiliis, alter praestantior armis"
Велизар
ССК Борис Дрангов - https://www.facebook.com/b.drangov/
Български крепости - https://www.facebook.com/Bgfortresses330/
СК Спортико - https://www.facebook.com/sc.sportico/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: visocki и 179 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer