logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 23 Апр 2024, 20:28




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Авг 2020, 12:21       Заглавие:  ПРОДАДЕН Walther PPK 7,65
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1284
Привет колеги,
Дойде време да се разделя с Валтера.
Снимките по-долу са актуални, правени са преди 30 мин.
Пистолета е произведен в Германия през 1942 до колкото успях да се ориентирам по серийния номер и специализираните форуми.
Блока му е стомана а рамката - Халумин. Мина пълна реставрация при Стоил Костадинов в Кюстендил. Чирените са орехов корен, резбовани на ръка и импрегнирани. Рамката е анодирана в София и цветово блок и рама са абсолютно напаснати. Относно настрела - няма как да се каже колко е. Цевта не е първа младост и й личи (виж снимките). Групата която аз правя с него е около педя на 15м. За мен е ОК т.к. винаги съм го възприемал като оръжие за самоохрана, съответно за дистанции до 5 -7м.
Пистолета идва с 3 пълнителя (оригинален с емблемата на Валтер, оригинален без емблема и нов на mecgar) с удължени пети. Оригиналните пети и пластмасови чирени са налични. Пружините: бойна, възвратна, на екстрактора и на спусъка са чисто нови. Маркировките с орлетата за бездимен барут са видими там където им е мястото.
Пистолета върви с изключително удобен кобур за вътрешно носене на Desantis закупен от тук : https://www.desantisholster.com/sof-tuck/ на който съм добавил кожена вложка да пази оръжието от пот. Кобура изглежда мизерен заради осветлението в офиса. Състоянието му е "като нов"!
Продава се с 45 бр. боеприпаси.
Наясно съм, че инвестиция в оръжие не може да бъде възвърната с продажба. Цената, която считам за честна е 450лв и ще бъда благодарен ако не бъде коментирана.
Има не-малко изписано за конкретния пистолет тук - https://thegunman-bg.com/forum/viewtopi ... =1&t=16402
Оставам на разположение за допълнителни въпроси. Допълнително снимки мога да изпратя на вайбър, мейл, гарван, гълъб и т.н.
Следващата седмица ще бъда във Варна и оръжието ще е с мен ако някой от него край иска да го види. Иначе за тестове и проби следва да се разберем ден-два по-рано и да се видим в района на Сливен, Бургас, Стара Загора, Ямбол и населените места около тези градове. Води се на отчет в РУП Сливен.
За връзка, моля тук на Л.С. или на 088Ч988З9З в работно време (пон-пет от 9.00 до 18.00)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 31 Авг 2020, 11:12       Заглавие:  Re: Walther PPK 7,65
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2012, 17:31
Мнения: 1284
Валтерчето е с нов собственик. Попадна в добри ръце. Темата е за архива

Sent from OnePlus 7Т

_________________
Слав Барутчиев
СК "Ронин" гр. Стара Загора


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer