logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 28 Мар 2024, 16:16




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Сеп 2020, 20:53       Заглавие:  ПРОДАДЕНА Чанта 5.11tactucal 2 banger сива
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Колеги, предлагам на вашето внимание чанта 5.11tactucal 2 banger сива. Имах такава зелена, която продадох и изпитах нужда да запълня празнината със същата, но сива.
Чантата е буквално на две излизания от къщи, само за да се убедя, че ми е излишно голяма предвид факта, че не нося вече половината покъщнина със себе си ;).
Сивото я прави по-незабележима и по-малко тактикъл, така че се вписва и в по-спортно и ежедневно облекло.
Състоянието й е на ръба на чисто ново, като изключим факта, че не пазя опаковката, етикета и онази, според мен излишна, сиджимка, която фиксира чантата за кръста. Всъщност знам къде е и я пазя, но в момента обстоятелствата са такива, че скоро няма да мога да я взема. При изрично изискване от евентуален купувач ще направя всичко възможно да я изпратя, но не мога да се ангажирам със срокове.

Искам да изразя благодарността си към Андрей, че ми съдейства за покупката и да поднеса извинението си, че не я ползвам и я пускам за продажба!
Описание на чантата от сайта:
Чантата 2 Banger на американската фирма 5.11 Tactical с компактните си размери и усилени зони. Добре разпределен органайзер и скрит джоб за оръжие я прави подходящо решение за EDC.

Основен материал : 500D
Материал на подсилените зони : 1050D
Размери: 17,8 см. х 24 см. х 7.6 см.
Две джоба за AR пълнители
Преден джоб за съхранение
Molle система
Скрито, задно отделение за пистолет
Велкро за нашивки
YKK® ципове
Снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

При желание мога да пратя снимки на Вайбър. Чантат е без никакви забележки, за което гарантирам!
Намира се в Пловдив и може да пътува по ваш избор с куриер за ваша сметка с всякакви опции.
Цена 90 лева Бартери не ме интересуват.
Контакти на ЛС.
Благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Сеп 2020, 17:44       Заглавие:  Re: Чанта 5.11tactucal 2 banger сива
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Запазена!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Сеп 2020, 11:31       Заглавие:  Re: Чанта 5.11tactucal 2 banger сива
 
Снайперист
Снайперист
Offline

Регистриран на: 15 Сеп 2011, 07:40
Мнения: 401
Продадена, благодаря за вниманието!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: K0kall и 28 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer