logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 19 Апр 2024, 18:25




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 01 Юни 2012, 11:27       Заглавие:  Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
Привет, след консултация с БФДС вождове, реших да пусна темита в общото стъргало..

Думара "работни" е в кавички, защото има следното описание:
- ПАРИ няма, а и няма да има, ако пък има .. то ще в във вид на бира .... :D
- Ще имате работа, няма да е много, но пък е безплатно
- Ще ви плюят, но това ще е само ако работите.
- Ще сте виновни, и това само ако работите.



Ако това ви харесва, то позициите са следните:

Конкурс за Гл. Треньор

Минималните изисквания за заемане на длъжността „главен треньор“ са:
1. образователно-квалификационната степен да отговаря на едно от следните условия:
а) завършено висше образование със степен „магистър“ – „треньор по спорт“;
б) завършено висше образование със степен „магистър“ – „учител по физическо възпитание и спорт“ и придобита професионална квалификация по вид спорт съгласно изискванията на Закона за професионалното образование и обучение.

Документи за кандидатстване:
1. Копие от диплома (да отговаря на наредбата)
2. Методика на спортната тренировка орентирана към IPSC.
3. Тренировъчна програма - за начинаещи и средно напреднали.

Моля, за участие пратете ел.поща.
Кандидатури ще се приемат до 15.06.2012, след това ще посочваме .... PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22 :armed: :armed:
Документи пускайте на : ntopalov@altlabs.net




Картотека на Треньори към БФДС

Трябва да се изготви картотека на Треньори към БФДС.

Ясно е, че клубовете са повече от треньорите, и затова ще е нужно всеки клуб да си направи договор с някой от картотркираните треньори. А защо .... ми ако неможете само да си отговорите ... тази тема не е за вас. PDT_Armataz_01_22 PDT_Armataz_01_22
И напрактика .. който иска да е картотекиран като треньор към БФДС .. тук е момента да ми прати ЛС.
Кандидатури, от тип .. "Много добре стрелям, но нямам диплома", немога да приема, защото списъка ще се праща до Мин. на Спорта, a там искат копие от диплома и съответна квалификация


Моля не спамете много темата ...

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 02 Юни 2012, 06:37       Заглавие:  Re: Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
Относно конкурса за старши треньор имам питане .
Точка 3 не я разбирам а можеби трябва да се преобразува във :Дали кандидата за поста има реални постижения като треньор визирам конкретен случай.
Лично аз не смятам да се явявам на този конкурс защото смятам че има по-заслужили хора от мен , независимо че имам необходимите документи.
Дано това не се приеме като спам .

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 03 Юни 2012, 23:07       Заглавие:  Re: Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
Не разбрах какво искаш да попиташ ?!?
Ще се опитам да отговоря :

"Тренировъчна програма"
Колко мислите са хората които ходят на фитнес и безразборно вдигат тежести без предварителен план? Очевидно ,не са много.
Същото правило важи и при стрелбата.
Трябва ти план за да може да измъкнеш максимално от прекараното време на стрелбището.
И после да можеш да измериш напредъка си.

Kormoran написа:
Дали кандидата за поста има реални постижения като треньор визирам конкретен случай.
- Кой е конкретния случай ? Ако кандидата има всички документи, това ще е в негова полза и да заповяда, иначе няма как да е законно, а това гоним.

Ако намекваш за Криси и световното, то там хората .. са ясни, да не забравяме и Роман .... защото доста тънкости научих от Криси и те всичките са от Роман ... Та с това иках да кажа, че тук сме на едно ниво .. и ако нямаше хора като Злати, Криси и състезанията извън БГ....

И престанете със загатки, като турско ТВ сме .. или казваш или няма смисъл ..

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2012, 08:27       Заглавие:  Re: Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Ветеран
Ветеран
Offline

Регистриран на: 27 Ное 2008, 15:21
Мнения: 613
Конкретен случай според мен Илиан е човека за треньорския пост защото се е доказал като такъв . А тъй като зачекна въпроса за фитнеса нека да ти кажа че болшинството от хората тренират по най-разпространената програма в България и тя е : понеделник Гръб крака кардио, сряда гърди корем кардио петък бицепс трицепс крака кардио. И след 3 месеца се отказват въобще да тренират . Много хора с който съм работил се оказва че не знаят основни неща като например как се диша правилно но това е друга тема.Смисъла на въпроса ми беше програми много но истенската работа е в качествата на треньора той да изкарва максимома от състезателите и да увеличава техните възможности . А като искате всичко да е законно назначете човек който има тапийте примерно Буба Тошева и назначете помощник треньор човек с опита на Илиан за да е точно всичко.Това е мое мнение разбирасе . И последно каква е разликата между Чалгата и Пиано бара ? И в двата случая става на въпрос за музика но каква ?

_________________
Калоян Георгиев
IPSC Airsoft
Club RACE GUN GLOCK STI


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2012, 11:15       Заглавие:  Re: Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 12 Фев 2010, 22:48
Мнения: 1046
Местоположение: Sofia
Kormoran написа:
Конкретен случай според мен Илиан е човека за треньорския пост защото се е доказал като такъв ........ .......... А като искате всичко да е законно назначете човек който има тапийте примерно Буба Тошева и назначете помощник треньор човек с опита на Илиан за да е точно всичко.


Тука е проблема ... като цяло сигурно си прав , но няма как да назначим и/или катротекираме като треньор, човек без документи (незнам с какво разполага Илиян, ако има супер) ... просто по закон е тъка ...
А треньор или договор с подобен, всеки клуб трябва да има, защото нито един тренировъчен план няма да може да мине през КОС, ако не е разписан от картотекиран треньор към БФДС, това повярвайте ще стане доста бързо.

При всички положения, всяка помощ е добре дошла, спорта е млад и всички идеи и предложения са добре дошли.

Примера с фитнеса, точно затова го дадох, да ме разбереш на 100%.

_________________
Никола Топалов
СК "СИЕНСИС РЕЙСИНГ"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 04 Юни 2012, 13:11       Заглавие:  Re: Отворени "работни" позиции към БФДС
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 17 Апр 2007, 09:30
Мнения: 5586
Местоположение: Sofia
ами вижте сега, като няма желаещи ще трябва си търсим от вън на съответната цена. сигурен съм, че и някой генерал може да се закачи за треньор, а пък ако и това не намерим, няма да отговаряме на условията и след това всичко идва по реда си и така до момента, когато всеки ще си стрелка сомо по горите.

предстои подновяване на лиценза... и трябва да си знаем дали го искаме или не.

_________________
Cocked and Locked, Ready to Rock! - MRSMITH
Светослав Костадинов, Динамик Армс

T-Class
ΜOΛΩΝ ΛΑΒΕ


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта



 
Иди на:  

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer