logo
Всичко за оръжието и мунициите на едно място

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Дата и час: 16 Апр 2024, 22:07




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Апр 2020, 11:20       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Mistar cz написа:
Да само в ФБ може да се видят нещата им. Мисля че при толкова много вече направени поръчки може да им се има вяра.

radula написа:
Сайт нямат, но това не отнема от достойнствата на продукцията им. Работят за "Сигма" и още няколко спецзвена в МВР, така че това, според мен, в добър атестат за нещата, които правят. Имал съм, и пак ще имам, техни кобури и холстъри. Ако искаш мога да ти дам номера на Мишо, за да ми пишеш на Вайбър. Отговаря в срок и се съобразява с изискванията на клиента. Пиши ми на ЛС при желание..
Лек ден!


Благодаря за инфото :tu: но това не е за мен. Разбира се, свалям шапка на момчетата (че са решили да правят кобури в БГ), това е достойно за уважение.

Но.. да не си направиш сайт през 2020-та година е нонсенс. Струва жълти стотинки и отнема 10-на дни. На сайта трябва да има цялата информация: цвят на полимера, вида на оръжието, модел на фенера, модел на бързомера и т.н. Всичко това да го обяснявам по телефона и да пропусна нещо, след което да получа негоден кобур .. тц, няма нужда. Дори малка подробност може да превърне кобура в парче неизползваема пластмаса.. това не е кожа да я понапънеш оттук-оттам и да стане що годе.

Аз тоя филм с друга българска фирма от варненско село :-) съм го играл преди няколко години. Хем там беше "чист" пистолет, без нищо по него. После ми отне половин ден в работилницата с ножовки и шкурки, та да го направя удобен за носене.

p.s. Ето как трябва да изглежда сайта на нормална фирма https://www.highthreatconcealment.com/g ... -holsters/ Забележете колко полета се попълват и колко точно трябва да се посочи всичко. Хем тази фирма е тип "уан-мен-шоу" и "гаражна манифактура".. но хората поне сайт имат и си изпълняват всичко до части от милиметъра. Който носи пистолет с фенер и бързомер в кайдекс, знае за какво иде реч.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Апр 2020, 20:41       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 30 Сеп 2009, 22:25
Мнения: 1759
Местоположение: Бургас
Друже, познавам ги и двамата лично и от много години. Само от тях си взимам всичките неща от кайдекс, много познати и фирми също са доволни от тях и си поддържат връзките.
Сайт ... удобно и лесно е, спор няма, но моооже би има някаква причина да нямат сайт! Замисли се малко!
Като не ти се занимава “по телефона” ... ми има си фирми със сайтове ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
За да хванеш луд прати луд да го хване

Пеньо Тонев СК "РОНИН"

Yippee-Ki-Yay mother fucker!


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Апр 2020, 21:45       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Ами "друже", твоите пари са си твои, а моите - мои. И всеки сам решава как да си похарчи трудно спечелените кинти. :-)

И един съвет към колегите от Бургас: направете си супер сайт (брат ми е програмист и прави и сайтове, ако трябва ще ви свържа), преведете го и на английски и ще имате 100 пъти повече клиенти, отколкото сега с този нещастен Фейсбук. По-добре е да си платиш като поп ДДС-то и корпоративният данък и да работиш за оборота, отколкото да имаш стотина клиенти в БГ в сянка. При сайт на английски, подходяща реклама, качество и конкурентни цени.. връзвам бас, че ще бъдат заляти с поръчки от щатите. А там пазара е необятен..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 24 Апр 2020, 22:19       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 13 Сеп 2007, 11:27
Мнения: 5470
Господа, моля ползвайте ЛС по бизнес въпроси за сайтове, фейсбуци и други методи за предлагане на стока!

_________________
Amicus Plato, sed magis amica veritas.
Aristoteles

Ивайло Узунов
СКДПС "Етър IPSC"
КДС "Саргон"


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 26 Апр 2020, 10:46       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Хм, сега забелязах че и Blackhawk (най-после) са пуснали кобур за носене с фенер https://blackhawk.com/t-series-l2d-ligh ... y-holster/ Фенерите са TLR от най-популярните модели 1&2, както и новите 7&8 с лазер.

Друг е въпроса, че цената от $150 е малко конска. :sad: За тия пари може Макаров да се купи..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2020, 00:33       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31399
Местоположение: Sofia
TheWhiteMan написа:
Хм, сега забелязах че и Blackhawk (най-после) са пуснали кобур за носене с фенер https://blackhawk.com/t-series-l2d-ligh ... y-holster/ Фенерите са TLR от най-популярните модели 1&2, както и новите 7&8 с лазер.

Друг е въпроса, че цената от $150 е малко конска. :sad: За тия пари може Макаров да се купи..


изглежда много обещаващ


ПП: само заради името му си заслужава да се купи

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2020, 01:14       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31399
Местоположение: Sofia

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 27 Апр 2020, 07:33       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 27 Дек 2014, 10:46
Мнения: 2888
Ivo III написа:



Имам 2 кобура на тази марка, още един съм продал тук.
За мен това са най-удобните кобури, които съм имал за Валтера. За други оръжия не знам.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2020, 20:54       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Така и така сме в карантина, та реших да си поръчам втори кобур от HTC - модел Vantage за Г19 с фенер и бързомер за външно носене на 3 часа.

Влязох си в акаунта, попълних стриктно цялата поръчка и о! .. ударих на камък. :sad: Сайта им се е бъгнал и иска адреса на кредитната карта да съвпада с адреса за доставка на кобура. Пробвах два пъти и друга тесла: моята банка ми удържа два пъти по 192 лв. без да има транзакция. Веднага се обадих в банката и поне този проблем се реши..

След което написах е-mail в HTC и зачаках отговор - нищо. Написах втори e-mail - същото. Накрая днеска вдигнах телефона и започнах да звъня в офиса им в Аризона, отчитайки часовата разлика. Включваше се само телефонен секретар.

Извод: според мен тия пичове са нападнати от коронавируса. Не съм очаквал такова нещо.. :??: :td:


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 28 Апр 2020, 21:06       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 16 Юни 2006, 21:59
Мнения: 31399
Местоположение: Sofia
TheWhiteMan написа:
Извод: според мен тия пичове са нападнати от коронавируса. Не съм очаквал такова нещо.. :??: :td:


нападна ги .. само че Обама ... разказа ни играта на доставките

_________________
"Съдбата обича смелите!" Вергилий, Енеида
Иван Бързилов, СК "Динамик Армс"
CZ 85 Champion, DA-SASR-10M х2, Aero M4E1 х2, Glock x4 ...


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2020, 09:15       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Като идея за фенер се появи едно ново и отлично предложение с добро качество и цена без конкуренция (около 300лв. в БГ).
Фенерчето има 3 режима по избор: 300lm (за вътре), 1120lm (с над 200м далекобойност за открито), Строб режим. Също така може да се настрои според ситуацията режими - само фенер, фенер с лазер, само лазер. Светлината е неутрална с много добро цветопредаване.

Изображение
Изображение

(ако модераторите решат, че е неуместна реклама, моля да изтрият поста).

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 29 Апр 2020, 21:41       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 23 Ное 2006, 20:53
Мнения: 1161
Jose написа:
Като идея за фенер


Това добре, ама кой кобур го държи тоз фенер закачен на Глок?

_________________
Тодор Терзийски


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2020, 00:30       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Ivo III написа:
само че Обама ... разказа ни играта на доставките

Разрових се в проблема. Доколкото ми обясниха, всичко идва от споразумението срещу двойното данъчно облагане м/у САЩ и ЕС от последната година. Става дума за счетоводство. И не е виновен Обамата, а Трамп. Обама беше за глобализацията и да няма граници за капитала. Трамп е изолационист. :-)

На кратко: на американските фирми счетоводно се забранява да приемат директно пари от европейски кредитни карти, ако нямат представителство в Европа. И ако все още минават някъде такива плащания, то по-скоро са изключения и скоро ще спрат.

Mistar cz написа:
Jose написа:
Като идея за фенер


Това добре, ама кой кобур го държи тоз фенер закачен на Глок?

Точно така. :tu:

При покупка на фенер за пистолета, първият въпрос трябва да бъде: "с какъв кобур ще го нося". Защото без кобур, фенера се обезсмисля.


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2020, 09:05       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Аватар
Offline

Регистриран на: 20 Юни 2006, 10:55
Мнения: 3081
Местоположение: София
Mistar cz написа:
Jose написа:
Като идея за фенер


Това добре, ама кой кобур го държи тоз фенер закачен на Глок?


https://blackhawk.com/omnivore-multifit-holsters/
Изображение

_________________
Андрей Николов

http://shop.olight.bg
http://olightbg.blogspot.com/


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Непрочетено мнение Публикувано на: 30 Апр 2020, 12:45       Заглавие:  Re: Кобур за Глок с фенер .. и фенер?
 
Оръжеен гуру
Оръжеен гуру
Offline

Регистриран на: 16 Дек 2018, 11:19
Мнения: 1168
Blackhawk са много добра фирма, аз имам три Шерпи и съм доволен.

Но..

..бих казал така: кобурите им са по-скоро ориентирани към "дюти" сектора. Т.е. армия и полиция. Масивни са и са добри, но доста стърчат от тялото.. включително и този, който е показал Хосето. А фирми като HTC правят точно обратното - кобурите им са максимално извити и стоят плътно по тялото, така че да могат да се носят както е по закон - скрито. Една по-широка ризка отгоре и нещата заспиват. :-)

Въобще, много жалко че се появи този проблем с кредитните карти..


 
Върнете се в началото
  Профил Започни разговор  
 
  Сподели темата във Facebook
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



 
Иди на:  
cron

Powered by phpBB © 2020 TheGunMan
This forum is operated and maintened by Stanislav Georgiev - Owner/Administrator, Jordan Cholakov - Adminstrator/Editor and Rossen Hristov - Graphic Designer/Potographer